Hakkımızda

Neistersenalsat.com adresi üzerinden kar amacı gözetmeksizin ürünlerini rahat ve hızlı bir şekilde satışa sunmanız için gerekli olan tüm detayları düşündük. Online alım ve satım sektöründe taleplerin artış göstermesi ile beraber birçok kişinin ücretsiz ilan konusunda ihtiyaçlarını en üst seviyede çözüme ulaştırarak gelişen teknolojiye daha hızlı ayak uydurmanız ve farklı mobil ve desktop cihazlardan kolaylıkla ilanlarınızı yayınlayabileceğiniz sistemimizde tüm her şey düşünülmüştür.

2004 yılında Çizgi Group HSA KURUMSAL HİZMETLER bünyesinde kurulan neistersenalsat.com, yenilikçi ürün ve hizmet uygulamaları ile internet alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor.

Ekibimizle çıktığımız bu yolda sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için gayret gösteriyor ve kendimizi sürekli güncellemeye çalışıyoruz. Günden güne büyüyen ailemizle bu işte ilk sırada olma yolunda ilerliyoruz.

Teknolojiye yatırım yaparak kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için sürekli kendisini yenileyen neistersenalsat.com Türkiye’nin en sevilen alışveriş, emlak, otomotiv, ikinci el sitesi ve süper markaları arasında yer alıyor.

Yetkin ve dinamik insan kaynağı; benzersiz teknolojik altyapısı; benimsediği müşteri odaklı hizmet yaklaşımı ile neistersen.com.tr kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.